Bashkues kendi e bardh plasti

Në stok
Kodi
33113
As low as €0.29
Shpërndaj:
Bashkues i dy objekteve
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike dhe metalike
  • Marka: ACCESSORIZE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bashkues kendi e bardh plasti
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved