Batiskop Lisi 2200*60*16mm, lyerje mat

Në stok
Kodi
331815
€8.09
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Batiskopa prej druri Lisi perbehet prej shtatë shtresa mbrojtëse prej llak, në të cilën shtresa e lartë e esencës fisnike, shtresa e mesme e drurit të ngurtë dhe shtresa e ulët e rimeso estetike, duke marrë kështu një produkt të qëndrueshëm në kohë dhe jo deformuese. jep dhomës një pamje elegante. Përveç funksionin dekorativ, ajo gjithashtu kryen një funksion mbrojtës - mbron hapësirën e lidhjes ndërmjet murit dhe dyshemenë e mbuluar nga mbetjet
Specifikime teknike
  • Masa: 2200*60*16mm
  • Materiali: Dru lisi
  • Gjerësia: 60mm
  • Trashësia: 16mm
  • Gjatësia: 2200mm
  • Marka: Barlinek
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Batiskop Lisi 2200*60*16mm, lyerje mat
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved