Betoniere 180 Lt , elektromotorr , 1.1 KW

Në stok
Kodi
332062
0.5 vjet garanci
€634.03
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse jeni duke kërkuar për një seri të madhe të Betoniereve, një model më të vogël më kompakt, ejani në Megatek për të gjitha zgjidhjet. Karakteristikat tona standarde janë një udhëzues për industrinë. Karakteristikat që bëjnë të mundur vendosjen efikase, funksionimin dhe, si e rëndësishme, transportin e sigurtë nga dhe në vendin e punës. Hartimi i produktit dhe çmimit do të thotë rezultate solide.
Specifikime teknike
  • Fuqia: 1.5 KW
  • Kapaciteti: 180 Lt
  • Motorri: elektromotorr
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Betoniere 180 Lt , elektromotorr , 1.1 KW
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved