Cupresus v.14 h.50

Në stok
Kodi
331578
€3.64
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Gjithcka keni dashur te dini mbi nje bime ose lule ju ofrohet ne skeden tone teknike. Per ti dhene jete dhe bukuri direkt nga natyra cdo ambienti nuk ka asgje me te vyer se lulet. Nje perzgjedhje totalisht profesionale dhe game e gjere bimesh ofrohet me shume delikatese per shijen e çdokujt
Specifikime teknike
  • Emri shkencor: Cupresus
  • Terreni: Perdoret nje terren me baze dheu pjellor ose humus  dhe argjile.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Cupresus v.14 h.50
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved