Divan portativ, strukturë druri, tapiceri tekstili, gri/blu, 180x86xH81 cm

Në stok
Kodi
242295
€338.29
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky divan është vendi i përsosur e komod për një natë filmi ose argëtim lojë (video game) ose për të lexuar librin tënd. Sistemi i lehtë për t'u përdorur "clic-clac" ju lejon ta manovroni shpejt dhe me shumë pak përpjekje nga pozicioni vertikal në pozicionin e shtrirë dhe të shtratit, dhe anasjelltas. E përkryer për mysafirë të papritur gjatë natës, ose thjesht një vend i dobishëm për një sy gjumë. Divanët clic-clac janë një opsion i shkëlqyeshëm për të shtuar ndenjëse shtesë që mund të shndërrohen në një zonë gjumi sa herë që nevojitet.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 86 cm
  • Materiali i strukturës: Strukturë druri
  • Ngjyra: Gri/blu
  • Lartësia: 81 cm
  • Krahu i këndit: n/a
  • Gjerësia: 180 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Divan portativ, strukturë druri, tapiceri tekstili, gri/blu, 180x86xH81 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved