Dollap anesor, 34.5x30xH147 cm

Në stok
Kodi
04364
Special Price €139.90 Ishte €197.50
Ju kurseni 29% ose €57.60
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky dollap tualeti prezanton dizenjon elegante që gjallëron tualetin tuaj. Materiali MDF ofron rezistencë të lartë dhe lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur që zgjat. Dollapi i tualetit është dizenjuar për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejtë nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi në tualetin tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: MDF
  • Marka: MEGATEK
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dollap anesor, 34.5x30xH147 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved