Doreza për dyer xhami, inoks, 63x32 mm

Në stok
Kodi
110164
€4.91
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Doreza per dyer xhami. Permasat 6.3x3.2cm Materiali:Inoks. Finitura dhe eleganca e ketij produkti nderthurur me fortesine dhe jetegatesine. Perdoret kryesisht per dyer xhami.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Doreza për dyer xhami, inoks, 63x32 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved