Dracaena marginata 2 plant v.17 h.70

Në stok
Kodi
331609
Special Price €13.31 Ishte €15.09
Ju kurseni 12% ose €1.78
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Gjithcka keni dashur te dini mbi nje bime ose lule ju ofrohet ne skeden tone teknike. Per ti dhene jete dhe bukuri direkt nga natyra cdo ambienti nuk ka asgje me te vyer se lulet. Nje perzgjedhje totalisht profesionale dhe game e gjere bimesh ofrohet me shume delikatese per shijen e çdokujt
Specifikime teknike
  • Emri shkencor: Draceana marginata
  • Terreni: Perdoret nje terren me baze dheu pjellor ose humus  dhe argjile.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dracaena marginata 2 plant v.17 h.70
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved