Dysheme druri e trajtuar, larice, cilesia e dyte, 2x12x500 cm

Në stok
Kodi
332207
€11.25
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Megatek ka menduar per ju te apasionuarit drurit duke ju ofruar dysheme te drurit te cilesise se larte sic druri i Larices.Dyshemeja e drurit per ambient te jashtem Larice eshte e cilësisë së lartë eshte përzgjedhur për specifikat e saj teknike dhe përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo lloj kushtesh klimatike, madje edhe në ato më të ashpra.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 5 m
  • Trashësia: 2 cm
  • Materiali: Dru pishe
  • Gjerësia: 12 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dysheme druri e trajtuar, larice, cilesia e dyte, 2x12x500 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved