Fare fasule

Në stok
Kodi
331270
€1.25
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Fasulja eshte me origjine nga Amerika.Ato jane te pasura me vitamina, minerale dhe celulozë, por edhe proteina. Eshtë një bimë tipike e klimës shumë te nxehtë dhe është e ndjeshme ndaj ndryshimeve të temperaturës ekstreme.Perdoret ne receta te ndryshme ne guzhine.
Specifikime teknike
  • Përmban: Vitamine: A, B1, B2, C Calorie per 100 g: 300
  • Periudha e mbjelljes: Prill-Qeshor
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fare fasule
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved