Fare lule antirrhinum (mj per vazo)

Në stok
Kodi
331107
Special Price €0.59 Ishte €0.86
Ju kurseni 31% ose €0.27
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bimë vjetore me një lule lehtë aromatike, me ngjyra të ndritshme të ngurta, sjellë nje gjeth të gjatë. Të përshtatshme për dekorime mbi kopshte të gjelbëra dhe lule prerë.
Specifikime teknike
  • Periudha e mbjelljes: Qeshor-Gusht
  • Marka: Bavicchi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fare lule antirrhinum (mj per vazo)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved