Fare lulelaker brokoli

Në stok
Kodi
331271
Special Price €0.59 Ishte €0.86
Ju kurseni 31% ose €0.27
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kultivoni, kopshti ju lejon të bashkoheni në një hobi fun dhe të lehtë për të gjithë familjen me sigurinë e një produkti të vërtetë, të shëndetshëm dhe të përshtatshëm.Eshte nje produkt qe ju nevojitet kopshtit tuaj.Brokoli eshte i quajtur si Mbreteresha e Mesdheut, është një shumëllojshmëri e familjes (Brassica oleracea). Ajo i përket grupit te bimëve e cilës nuk i konsumohen gjethet, por lulet(frutin). Eshtë një vendase e Mesdheut.
Specifikime teknike
  • Përmban: Vitamine: A, B1, B2, C Calorie per 100 g: 25
  • Periudha e mbjelljes: Ghith muajt
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fare lulelaker brokoli
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved