Fare shalqini

Në stok
Kodi
331031
€0.85
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Megatek ju ofron te gjithe gamen e farave te perimeve Bavicchi. Të gjitha paketat kanë informacion mbi karakteristikat e farës, vlerat ushqyese të produktit.Farat bavicchi jane produkte te garantuara dhe te certefikuara.Shalqini ka frut të rrumbullaket me ​nje lekurete te forte dhe ngjyre të lehte gjelbër me vija te errëta,me tul freskues te ëmbël e ngjyrë të kuqe, të pasura me fara dhe përbëhet prej më shumë se 90% të ujit. Shalqi përmban një sasi diskrete sheqerna, veçanërisht fruktozë, dhe vitamina A dhe B1.
Specifikime teknike
  • Përmban: Vitamine:A,B1 Kalori 18%
  • Periudha e mbjelljes: Prill- Maj
  • Marka: Bavicchi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fare shalqini
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved