Fundore kuzhine plastike - panje

Në stok
Kodi
33108
€10.91
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Cdo banak kuzhine ka nevoje per fundoren e duhur. Ne menyre qe te bllokoje ujrat dhe pluhurat te kalojne ne melamine ose ne mur. PVC eshte zgjidhja ideale per kete qellim. E sigurt dhe e lehte per tu ngjitur
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Marka: ACCESSORIZE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fundore kuzhine plastike - panje
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved