Gërshërë dhe sharrë krasitje, WORTH, çelik/nailon, 20 cm

Në stok
Kodi
10895
Special Price €10.44 Ishte €14.82
Ju kurseni 30% ose €4.38
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Gershere  dhe Sharrë e palosshme profesionale 20cm për krasitje, me mbajtese najloni
Specifikime teknike
  • Dorezë: Plastike
  • Materiali: Celik
  • Ngjyra: Jeshile
  • Përdorimi: Kopshtari
  • Përmasat: 20 cm
  • Marka: WORTH
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gërshërë dhe sharrë krasitje, WORTH, çelik/nailon, 20 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved