Humus universal Supermax 70 L

Në stok
Kodi
331251
€10.82
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Humus universal per lule eshte i pasur me elemente natyrale per te ndihmuar ne rritjen e shendetshme te luleve tuaj. Permbajne miksimin e duhur per te arrtiur gjalleri dhe bukuri ne cdo tip bime. Materialet organike suportojne drenazhim dhe aspirimin. Nqs I shtohen dheut/plehut ekszistues forcojne rrenjet dhe kercellin. i pershtatshem per lulet per ambjente te jashtme dhe te brendshme.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Te brendshme dhe te jashtme
  • Pesha: 70 l
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Humus universal Supermax 70 L
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved