Kamelia fidan v 19

Në stok
Kodi
331308
€13.54
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëpërmjet mozaikut të pemeve frutorë që gjenden në Megatek, ju keni mundësinë të keni ne tryezën tuaj fruta të freskta dhe cilësore. Varietetet e ndryshme brenda llojit bëjnë të mundur pasjen e frutit të deshiruar ne cdo stine (shiko specifikimet teknike). Pemet japin frytet pas vitit të parë dhe janë përzgjedhur për të përmbushur kerkesa nga më specifiket. Pervec dobive ushqyese, jetesa me bimen krijon premisat per një ambient familjarë të qetë dhe shlodhës.
Specifikime teknike
  • Emri shkencor: Camellia sinesis
  • Përdorimi: Lule dhe bime
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kamelia fidan v 19
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved