Karrige zyre, sedilje dhe shpinë me jastëk pu, e zezë, mbështetëse krahu pp, bazë najloni 320 mm, kastor najloni, 57,5 ​​x 62 x H100,5 - 112,5 cm

Në stok
Kodi
211268
€90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige e koleksionit SMART FURNITURE me lëkurë artificiale ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me veshje lëkure artificiale. Lartësia e regjistrueshme dhe bazamenti i rëndë me pesë rrota e bëjnë këtë Karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve SMART FURNITURE është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali veshës: Tapiceri PU
  • Materiali i strukturës: Strukturë najloni me bazament 320mm
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: Zezë
  • Thellësia: 62 cm
  • Lartësia: 100.5-112.5 cm
  • Gjerësia: 57.5 cm
  • Marka: Smart Furniture
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige zyre, sedilje dhe shpinë me jastëk pu, e zezë, mbështetëse krahu pp, bazë najloni 320 mm, kastor najloni, 57,5 ​​x 62 x H100,5 - 112,5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved