Kendore pllakash 1m alumini matyral 10mm

Në stok
Kodi
331014
€3.48
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil . Ai mund të përdoret për kënde muresh dhe për mbulim hapësire. Profili është në material Alumin dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditje
Specifikime teknike
  • Masa: 10mm
  • Gjatësia: 100cm
  • Materiali: Alumin
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kendore pllakash 1m alumini matyral 10mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved