Komardare me personazh mjelme, PVC, mikse, 81 x 55 cm

Në stok
Kodi
110314
€4.73
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sezoni i plazhit është më i bukuri për të gjithë, po ashtu edhe për fëmijët të cilët gëzojnë çdo moment të tij. Për t'i dhënë më shumë kënaqësi dhe siguri, kjo komardare plot ngjyra dhe me formë personazhes te dashur per femijet, dhe me një material të butë plastik, do t'ju ndihmojë ju dhe fëmijën tuaj te zbaviteni pa masë. Eshtë e lehtë në përdorim dhe një blerje e zgjuar.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: PVC
  • Gjerësia: 22"
  • Gjatësia: 32"
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Komardare me personazh mjelme, PVC, mikse, 81 x 55 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved