Kornizë tavani dekorative, Graniti, 12.5cm x 2m, e ekstruduar, e bardhë

Në stok
Kodi
332131
€3.64
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Stil unik italian, me korniza të ekstruduara dhe elementë këndore të përdorura për të përmirësuar tavanet dhe muret. Elemente lineare dhe moderne që krijojne elegancën e përjetshme të prodhimeve.
Specifikime teknike
  • Masa: 12.5x200 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kornizë tavani dekorative, Graniti, 12.5cm x 2m, e ekstruduar, e bardhë
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved