Kosh me thurje, thupër dhe tekstil, e bardhë, 38x29xH54-60 cm

Out of stock
Kodi
04342
€39.03
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, ky kosh argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Ky kosh punim dore me thupra shelgu inspiruese mund të perdoret në lavanderi dhoma gjumi apo dhoma ndenje duke shtuar stil dhe funksionalitet.
Specifikime teknike
  • Kapak: Po
  • Gjerësia: 38 cm
  • Lartësia: 54-60 cm
  • Thellësia: 29 cm
  • Materiali: Thupër
  • Ngjyra: Vishnjë
  • Marka: Sweet Home
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh me thurje, thupër dhe tekstil, e bardhë, 38x29xH54-60 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved