Kosh me thurje, thupër dhe tekstil, jeshile/e bardhë, 30x40xH55 cm

Out of stock
Kodi
04306
€37.01
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Keto kosha lavanderie jane te sigurt që shtojne një kontakt elegant në shtëpinë tuaj. Perfekt për përdorim në dhoma gjumi, banjo dhe dhoma lavanderie keto kosha ofrojne një zgjidhje magazinimi të rregullt dhe të pastërt për mbajtjen e rrobave deri në ditën e larjes. Me një dizajn simpatik dhe punuar, keto kosha rrobash lavanderie jane një shtesë e këndëshme për çdo shtëpi.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Rozë/e bardhë
  • Thellësia: 40 cm
  • Lartësia: 55 cm
  • Kapak: Po
  • Gjerësia: 30 cm
  • Materiali: Thupër dhe tekstil
  • Marka: Disrael
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh me thurje, thupër dhe tekstil, jeshile/e bardhë, 30x40xH55 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved