Lekundese per 3 persona (Tub celiku), Permasa: 172x112x152 cm, Ngjyra: Bardhe/Jeshile, Materiali: Celik + Poliester + 6cm Sfungjer

Në stok
Kodi
79230
Special Price €112.27 Ishte €152.44
Ju kurseni 26% ose €40.17
Kuti (1 Kuti)
Shpërndaj:
Lëkundësja për tre persona është zgjidhja e duhur për ambientet tuaja të jashtme duke ju ofruar komoditetin dhe relaksin e duhur.Ajo do ju bëjë të harroni lodhjen e ditës përmes kënaqësisë dhe argëtimit. Materiali i saj 100% poliestër, me kombinimin e dy ngjyrave jeshile dhe te bardhe si dhe me pjesën e jastëkëve të butë në pjesën e uljes dhe mbështetjes, ju shton komoditetin në qëndrim.Jepini kënaqësinë vetes dhe personave tuaj të afërt në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të resorteve duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë tuaj maksimale.
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik + Poliester
  • Trashësia: 6cm
  • Lartësia: 152
  • Gjatësia: 112
  • Gjerësia: 172
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lekundese per 3 persona (Tub celiku), Permasa: 172x112x152 cm, Ngjyra: Bardhe/Jeshile, Materiali: Celik + Poliester + 6cm Sfungjer
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved