Llamarine e valezuar, 0.4mm x 1x6m, e bardhe

Në stok
Kodi
332360
€54.12
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Modelet e ndryshme të Llamarinave janë të përshtatshme për realizimin e kulmeve, tavaneve. Ftohtë të profilizuar, ato janë të dizajnuara për të garantuar peshë të reduktuar dhe karakteristika të larta statike, me kursime të konsiderueshme në kostot e ndërtimit.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 100 cm
  • Gjatësia: 600 cm
  • Forma: I valëzuar
  • Trashësia: 0.4 mm
  • Ngjyra: I bardhë
  • Materiali: Metal
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Llamarine e valezuar, 0.4mm x 1x6m, e bardhe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved