Maskë ushqyese për fytyrën, Olive, Nature Republic, mikrofibër, 23 g, e gjelbër, 1 copë

Në stok
Kodi
788848
€2.52
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
23 mg ekstrakt ulliri ushqen lëkurën, në mënyrë që të keni një teksturë të fortë dhe me shkëlqim të lëkurës. Maska e bën lëkurën të lëmuar dhe e mbush plot me ushqyes. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.
Specifikime teknike
  • Materiali: Mikrofibër
  • Ngjyra: E gjelbër
  • Pesha: 23 g
  • Paketimi: 1 copë
  • Marka: Nature Republic
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Maskë ushqyese për fytyrën, Olive, Nature Republic, mikrofibër, 23 g, e gjelbër, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved