Material termoizolimi nga fibropenobetoni 25kg/thes

Në stok
Kodi
332373
€2.19
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Fibropenobetoni akumulon të ngrohtin në dimër në ambient dhe të ftohtin në verë, prej kësaj redukton shpenzimet operative.Fibropenobetoni rregullon lagështinë në ambient me anë të thithjes së konsiderueshme dhe ndihmon në krijimin e një mikroklime të favorshme në shtëpi. Fibropenobetoni është më shumë se 5 herë më i lehtë i lehtë se betoni standart (nga 10% deri tek 80%). Reduktimi i peshës së strukturave të ndërtimit sjellë në lehtësimin e themelit edhe rënjen e kostos së ndërtimit.
Specifikime teknike
  • Materiali: Fibra penobetoni
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Material termoizolimi nga fibropenobetoni 25kg/thes
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved