Mënteshë e gjatë për mobilje, inoks, gri, 50x2.5 cm

Në stok
Kodi
110174
€2.73
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Menteshe e gjate per mobilje Përmasa:50x2.5cm Materiali:Inoks. Perdorimi I ketyre aksesoreve vjen si nevoje ne perdorim si dhe mbrojtjen e mobiljeve apo dyerve tuaja. Duku u pershtatur ne ngjyra apo forma per ti bere ambjentet me terheqese. Materiale mjaft rezistente dhe finitura elegante.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mënteshë e gjatë për mobilje, inoks, gri, 50x2.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved