Ndricues pedan metal/pishe/tekstil, E27, 1x40W, 230V, H145 cm, gri e erret

Në stok
Kodi
832924
€76.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndricues pedan metal/pishe/tekstil, E27, 1x40W, 230V, H145 cm, gri e erret. Dizajni minimalist eshte pika e forte e tij duke e bere tejet te rafinuar.Ndricuesi është i rregullueshme në lartësi. Abazhuri gri dhe këmbët prej druri përshtaten në mënyrë perfekte me çdo ngjyrë të mjedisit tuaj. Zgjidhni një burim drite dekorativ që përshtatet.
Specifikime teknike
  • Lloji i portollambës: E27
  • Lartësia: H145 cm
  • Diametri: D46 cm
  • Materiali: Tekstil/pishe
  • Ngjyra: Gri/Dru
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues pedan metal/pishe/tekstil, E27, 1x40W, 230V, H145 cm, gri e erret
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved