Pachira v.19 h.90

Në stok
Kodi
331621
Special Price €24.45 Ishte €29.91
Ju kurseni 18% ose €5.46
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shumëllojshmëria e bimëve në Megatek ju mundëson që të krijoni një kopësht që shpreh dëshirën për të ekspozuar një florë të pazakontë, kurioze, ndryshe nga e përgjithshmja. Për ti dhënë jetë dhe bukuri direkt nga natyra cdo ambienti nuk ka asgjë më të vyer se lule të celura, me ngjyra mahnitëse,të cilat do e zbukurojnë kopështin,ballkonin apo ambintin tuaj. Lulet cilësohen si “gëzimi i pranverës”, për shkak të bukurisë së tyre. Një përzgjedhje totalisht profesionale dhe gamë e gjerë bimësh ofrohet më shumë delikatesë për shijen e cdokujt.Gjithcka keni dashur të dini mbi një bimë ose lule ju ofrohet në skedën tonë teknike.
Specifikime teknike
  • Emri shkencor: Pachira
  • Terreni: Perdoret nje terren me baze dheu pjellor ose humus  dhe argjile.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pachira v.19 h.90
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved