Panel polisteroli, Graniti, 5x60x120cm, për sistemin e ngrohjes se dyshemese

Në stok
Kodi
332133
Special Price €5.54 Ishte €6.36
Ju kurseni 13% ose €0.82
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ngrohja hidraulike në dysheme hidraulike siguron ngrohje të pastër, të qetë dhe pa zhurmë në shtëpinë tuaj. Nuk ka regjistra të furnizimit dhe kthimit ose radiatorë konvekcion, dhe ka më pak rrjedhje të ajrit nëpër dyer dhe dritare. Ngrohja shpërndahet në mënyrë të barabartë nga niveli i katit, ku po i lejojmë temperaturat ku njerëzit janë të vendosura për t'u ngrohur më shpejt. Përfitimi tjetër për ngrohjen rrezatuese është se është i qetë dhe funksionon në mënyrë të panevojshme për shkak se është instaluar nën dysheme. Ngrohja e detyruar konvencionale do të thotë që ajri është i fryrë përmes kanaleve pluhur ose të ndotur të cilat mund të qarkullojnë ndotësit ajrorë në të gjithë shtëpinë tuaj. Me nxehtësi rrezatuese, ajo është pa pluhur dhe mund të kontribuojë në një cilësi më të shëndetshme të ajrit të brendshëm që është e dobishme veçanërisht për ata që vuajnë nga alergjitë, astma dhe probleme të tjera të frymëmarrjes.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 60 cm
  • Gjatësia: 120 cm
  • Trashësia: 5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Panel polisteroli, Graniti, 5x60x120cm, për sistemin e ngrohjes se dyshemese
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved