Pjatë vazo lulesh rrethore, HOME DESIGN, plastike, e bardhë, Ø16 xH2 cm

Në stok
Kodi
33246
€0.32
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo pjatë është e përkryer për mbajtjen e ujit të tepërt dhe mbrojtjen e sipërfaqeve.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Kapaciteti: n/a
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 2 cm
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Diametri: 16 cm
  • Marka: GARDENDESIGN
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë vazo lulesh rrethore, HOME DESIGN, plastike, e bardhë, Ø16 xH2 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved