Prashitës kopshti, për lulet, WORTH, metalik/plastik

Në stok
Kodi
10923
€3.10
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vegla e kopshtit me përmasë 20x10cm është e përbere nga meterial çeliku dhe me dorezë plastike. është gjeresisht e përdorshme për kopshtin tuaj. përdoret për mbjellje, transplant, çrrënjosjen dhe prashitjen e tokës. është e përshtashme për përdorimin ne vende te ngushta si edhe ne kopshte te hapura.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 29x10 cm
  • Përdorimi: Kopshtari
  • Materiali: Çelik/Plastik
  • Masa: 29x10x7.7cm
  • Ngjyra: Jeshile
  • Marka: WORTH
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prashitës kopshti, për lulet, WORTH, metalik/plastik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved