Raft tualeti për lavaman, Tribecart, me 2 dyer, metal/Mdf, kafe/e zezë, 65.5x30.5xH48cm

Në stok
Kodi
226884
€101.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky raft tualeti që montohet te lavamani përputhet me mobiljet dhe aksesorët e tjerë të koleksionit Tribecart, do të jetë një shtesë elegante dhe nje pamje moderne për tualetin tuaj. Dollapi me dy dyer gjithashtu do te jetë praktik dhe funksional për organizimin dhe sistemimin peshqirëve apo sendeve të tjera.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 30.5 cm
  • Materiali: Metal/Mdf
  • Lartësia: 48 cm
  • Ngjyra: Kafe/e zezë
  • Gjerësia: 65 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft tualeti për lavaman, Tribecart, me 2 dyer, metal/Mdf, kafe/e zezë, 65.5x30.5xH48cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved