Rrip ngjyre e bardhe per grilat veneciane. Materiali: pambuk I dendur. Permasat: 7m

Në stok
Kodi
110011
€3.42
Qese (1 Qese)
Shpërndaj:
Rrip ngjyre e bardhe per grilat veneciane. Materiali: pambuk I dendur. Permasat: 7m Ky produkt I shtohet games se artikujve per mirembajtjen e grilave tuaja veneciane. Me nje rezistence te larte dhe nje veprim te shpejte ne saje te materialit te perdorur
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrip ngjyre e bardhe per grilat veneciane. Materiali: pambuk I dendur. Permasat: 7m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved