Rrip ngjyre gri per grilat veneciane. Materiali: polipropilen. Permasat: 18mmx50m

Në stok
Kodi
110012
€0.31
Metër Linear (1 Metër Linear)
Shpërndaj:
Rrip ngjyre gri per grilat veneciane. Materiali: polipropilen. Permasat: 18mmx50mv Ky produkt I shtohet games se artikujve per mirembajtjen e grilave tuaja veneciane. Me nje rezistence te larte dhe nje veprim te shpejte ne saje te materialit te perdorur.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrip ngjyre gri per grilat veneciane. Materiali: polipropilen. Permasat: 18mmx50m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved