Shina per raft FKN 40 cm - ngjyre gri

Në stok
Kodi
33183
€1.78
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shinë për sirtare 40cm . Shërben për hapjen dhe mbylljen e tyre
Specifikime teknike
  • Masa: 40cm
  • Materiali: Metalike
  • Marka: ACCESSORIZE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shina per raft FKN 40 cm - ngjyre gri
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved