Shportë me thurje, kashtë, gri+natyrale, 35x25xH20 cm

Në stok
Kodi
05933
€29.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, ky kosh argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpisë tuaj. Mund të përdoret dhe si vazo për mbjelljen e bimëve apo luleve tuaja të preferuara.
Specifikime teknike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Lartësia: 20 cm
  • Thellësia: 25 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Ngjyra: Gri+natyrale
  • Gjerësia: 35 cm
  • Materiali: Kashtë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shportë me thurje, kashtë, gri+natyrale, 35x25xH20 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved