Shtyllë për rrethime, metalike, jeshile, 38x2000 mm

Në stok
Kodi
10883
€7.42
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtylle për rrjeta teli, me përmasa 38mm dhe me gjatësi 200cm. përdoren si suporte te rrjetave te telit, janë prej materiali çelik dhe me lyerje rezistente ndaj ndryshkjes.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 200cm
  • Materiali: Metalik
  • Ngjyra: Jeshile
  • Përmasat: 38x2000 mm
  • Diametri: 38mm
  • Marka: MESH.TEC
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shtyllë për rrethime, metalike, jeshile, 38x2000 mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved