Skelë, Marchetti TEAM ECO, alumini, lartësia 290 cm, platformë pune e përfshirë

Në stok
Kodi
332507
€491.15
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
TEAM ECO eshte nje skele alumini, e shpejtë dhe e lehtë për të montuar fale sistemit te fiksimit. Të dy platformat ndikojne në rritjen e stabilitetit.Skela eshte e pajisur me rrota për lëvizje të lehtë.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Skelë, Marchetti TEAM ECO, alumini, lartësia 290 cm, platformë pune e përfshirë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved