Stopues dere gominë, inoks, gri, 4.5 cm

Në stok
Kodi
110169
€1.79
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Stopues dere me gominet. Përmasa:4.5cm. Materiali:Inoks. Perdorimi I ketyre aksesoreve vjen si nevoje ne perdorim si dhe mbrojtjen e mobiljeve apo dyerve tuaja. Duku u pershtatur ne ngjyra apo forma per ti bere ambjentet me terheqese. Materiale mjaft rezistente dhe finitura elegante.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stopues dere gominë, inoks, gri, 4.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved