Suport rafti 16x12h cm, I bardhe

Out of stock
Kodi
331536
€4.45
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Keto produkte ofrojne zgjidhje unike dhe krijuese per cdo sistem raftesh ne mur. Efiksase, elgante, praktike dhe plot shije, suportet ofrojne zgjidhjen me te lire dhe moderne per hapesirat boshe te mureve tuaja.
Specifikime teknike
  • Masa: 16x12h cm
  • Materiali: Hekur
  • Përdorimi: Sisteme raftesh
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Suport rafti 16x12h cm, I bardhe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved