Suport rafti 33x28h cm, e zeze ne te kuqe

Në stok
Kodi
331504
€8.64
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Keto produkte ofrojne zgjidhje unike dhe krijuese per cdo sistem raftesh ne mur. Efiksase, elgante, praktike dhe plot shije, suportet ofrojne zgjidhjen me te lire dhe moderne per hapesirat boshe te mureve tuaja.
Specifikime teknike
  • Masa: 33x28h cm
  • Materiali: Hekur
  • Përdorimi: Sisteme raftesh
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Suport rafti 33x28h cm, e zeze ne te kuqe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved