Suport rafti16x12h cm, e zeze ne flori

Out of stock
Kodi
331512
€4.38
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Keto produkte ofrojne zgjidhje unike dhe krijuese per cdo sistem raftesh ne mur. Efiksase, elgante, praktike dhe plot shije, suportet ofrojne zgjidhjen me te lire dhe moderne per hapesirat boshe te mureve tuaja.
Specifikime teknike
  • Masa: 16x12h cm
  • Materiali: Hekur
  • Përdorimi: Sisteme raftesh
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Suport rafti16x12h cm, e zeze ne flori
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved