Syze saldimi me oksigjen, plastike, jeshile

Në stok
Kodi
110023
€1.67
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Syze mbrojtese saldimi CE, keto syze sigurojne nje puthitje te mire me fytyren. Syzet janë te pajisur me xhama transparent me përmasë 50mm dhe me xhama saldimi nr5. 1.Materiali: përspective control lens. Me xhama transparent & mbrojtes
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Ngjyra: Jeshile
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Syze saldimi me oksigjen, plastike, jeshile
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved