Televizor LED, LG, 50", 4K Ultra HD, SMART, DVB-T2, USB, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth, Active HDR

Në stok
Kodi
811890
2 vjet garanci
€703.70
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
LG UHD TV përmirëson kënaqësinë e të parit. Shijoni ngjyra jetëdhënëse dhe detaje Real 4K që të lënë pa frymë. LG UHD TV ka një dizajn më të hollë dhe mbështeje minimaliste që plotëson interiorin e shtëpisë tuaj. Proçesori alpha 5 Gen5 AI përmirëson LG UHD TV dhe ofron nje ekspreience te pakarahasueshme. Shiko përmbajtje jo 4K në rezolucion 4K në ekrane të mëdha UHD për të shijuar qartësinë dhe preçizionin në cdo kohë. Nga kontrolli me ze te permbajtja e personalizuar ThinQ AI ju ofron nje për qasje më inteligjente me LG UHD TV. Kontroll i thjeshtë zanor. Kontrolli inteligjent i zërit me Apple AirPlay etj. mundëson kontroll më të lehtë dhe më të shpejtë të televizorit LG UHD se kurrë më parë. Shijoni komoditetin e hyrjes në llogarinë tuaj dhe shikimit të përmbajtjes së rekomanduar vetëm për ju. Me sport notifications nuk do të shqetësoheni për ndeshjet tuaja të preferuara. Merr lajmërime për çdo ndeshje të rëndësishme. Shiko në rezolucion 4K si të ishit në kinema. Me HDR10 Pro, niveli i ndriçimit rregullohet për të rritur ngjyrën dhe qartësinë në çdo imazh. Lëreni veten të magjepseni nga shfaqja realiste e përmbajtjes. Shijoni filmat tuaj të preferuar në përputhje me vizionin origjinal të autorit dhe shijoni elemente autentike nga këndvështrimi i regjisorit. Shijoni filmat tuaj të preferuar në përputhje me vizionin origjinal të autorit dhe shijoni elemente autentike nga këndvështrimi i regjisorit. Shijoni një përvojë fantastike lojërash me Cloud Gaming, Panelin e Kontrollit të Lojërave dhe Gaming Optimizer dhe HGiG. Gjeni të gjitha cilësimet që ju nevojiten për lojëra optimale në një vend. Paneli i kontrollit të lojës ju lejon të ndryshoni shpejt cilësimet aktuale të zhanrit të lojës.
Specifikime teknike
  • HDMI: Po
  • Përmasat e ekranit: 50"
  • Rezolucioni: 4K Ultra HD
  • Marrësi digjital: DVB-T2
  • Smart TV: Po
  • Frekuenca: N/A
  • Portë USB: Po
  • Ci card(modul): N/A
  • Marka: LG
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Televizor LED, LG, 50", 4K Ultra HD, SMART, DVB-T2, USB, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth, Active HDR
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved