Tub i galvanizu,,r 2- 1/2"x2.75 mm

Në stok
Kodi
10568
€58.49
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tub ZINGATO, 2- 1/2"x2.75 mm. Përdoret për trasportin e ujit të pijshëm, e ujrave industrialë, për transport karburanti etj. I prodhuar me standarte të larta. Zinkimi e bën atë më të qëndrueshëm ndaj agjentëve atmosferikë dhe korrozionit. Projektuar për t'i bërë ballë presionit deri në 25 Bar.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 600 cm
  • Masa: 2-1/2"
  • Materiali: Celik I galvanizuar
  • Trashësia: 2.75mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub i galvanizu,,r 2- 1/2"x2.75 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved