Tulle ndarese qeramike 12x20x25cm

Në stok
Kodi
331983
€0.32
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me punën, pasionin, profesionalizmin, teknologjinë e kohës, me argjilat më të mira në vend dhe me standardet e CE-së. Milis brick sh.a prodhon të gjitha llojet e tullave qeramike të shtëpisë suaj, pallatit, dhe të pronës tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qeramike
  • Tipi: Ndarese
  • Masa: 12x20x25cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tulle ndarese qeramike 12x20x25cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved