Vazo lulesh drejtkëndore, BOARDEE CASE, plastike, gri, 38.3x14.4xH13 cm, 4.9 lt

Në stok
Kodi
231932
€3.55
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një vazo që përshtatet në mënyrë të përkryer edhe me rurale, si dhe me minimalisten, arti modern I arredimit të brendshëm. Një gamë e ngjyrave të tokës lehtëson krijimin e kombinimeve unike. Modeli origjinal dhe unik jep një ndjesi të grohte dhe familjar. Eshte nje vazo dekorative me një finiture elegante.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 38.3 cm
  • Thellësia: 14.4 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 13 cm
  • Kapaciteti: 4.9 lt
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Gri
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore, BOARDEE CASE, plastike, gri, 38.3x14.4xH13 cm, 4.9 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved