Vazo lulesh, qeramike, terrakota, 34.5x23xH3.5 cm

Out of stock
Kodi
230845
€8.81
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pjata ovale e vazos qeramike ANTICO është punuar që të lejojë rrënjët e bimëve të marrin frymë. Kjo pjatë është e përkryer për mbajtjen e ujit të tepërt dhe mbrojtjen e sipërfaqeve.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Gjerësia: 34.5 cm
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 3.5 cm
  • Thellësia: 23 cm
  • Marka: AnticoMestiere
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, qeramike, terrakota, 34.5x23xH3.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved